ساختار درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت چینی درجه یک، بدلیل کیفیت ساخت بالا و مجهز بودن به سیستم مولتی قفل از امنیت و کیفیت بهتری برخوردار هستند. در ادامه درباره درب چینی و ساختار آن بطور کامل بیان شده است.

فیلم ساختار درب ضد سرقت وارداتی با سیستم مولتی قفل

نحوه عملکرد و ساختار درب ضدسرقت مولتی قفل به اینگونه است که بصورت گاوصندوقی عمل نموده و با یک کلید زبانه ها از چهارطرف و در برخی دربها از سه طرف با چارچوب درگیر می گردند و همچنین از سمت داخل درب ضد سرقت دارای شب بند می باشد.

  • در دربهای ضد سرقت چینی MDF درجه یک مولتی قفل، تعداد زبانه ها 17 عدد است که علاوه بر سیستم امنیتی بالا از ورق MDF با روکش طبیعی به ضخامت 12 میلیمتر ساخته شده است و دورلنگه درب از کلاف استیل استفاده شده که به زیبایی آن افزوده است. همچنین دارای ورق فلز سرتاسری درون درب می باشد.
  •  درب ضد سرقت فلزی طرح چوبچینی درجه یک مولتی قفل، دارای 11-13 زبانه می باشد. این درب از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و دارای رنگ پودری الکترواستاتیک است که طرح چوب را بخوبی نشان می دهد.

مشخصات درب ضد سرقت چینی با سیستم مولتی قفل 

  1. درب ضدسرقت چینی درجه یک موجود در ابعاد: 96×205 / 105×205 / 120× 205 / 105×210
  2. دارای استاندارد و کیفیت ساخت بالا است.
  3. درب ضد سرقت چینی درجه یک ، مجهز به سیستم مولتی قفل می باشد که در بازار به سیستم گاوصندوقی معروف است. که نسبت به دیگر درب ها از ایمنی بیشتری برخوردار است.
  4. داخل درب دارای کلاف آهنی با پل های استحکام دهنده
  5. لولای درب ضد سرقت چینی مخفی می باشد.
  6. در دربهای ضد سرقت چینی MDF، دور لنگه درب دارای کلاف استیل می باشد.
  7. دارای پاخور استیل
  8. دارای درزگیر مگنتی

همچنین ببینید: 


فیلم دیگر از ساختار درب ضد سرقت با سیستم مولتی قفل: