پالیزدرب واردکننده درب ضد سرقت چین می باشد. در این مقاله شما با نحوه نصب درب ضد سرقت چینی آشنا خواهید شد. نصب درب ضدسرقت چین آسان و بدون هیچگونه پیچیدگی می باشد، کافیست نصاب درب ضد سرقت با حوصله و دقیق باشد.

فریم انتظار درب ضد سرقت چین

مراحل نصب درب ضد سرقت چینی

  1. ساخت فریم انتظار: فریم انتظار یک پروفیل 80*40 میلیمتر می باشد که توسط آهنگر ساخته می شود. ابعاد داخل به داخل فریم انتظار یک سانت بیشتر از ابعاد درب بایستی باشد تا فضای لازم برای قرار دادن درب ضد سرقت چین داخل فریم انتظار مهیا باشد.

مثال: چنانچه ابعاد درب خریداری شده 120×205 باشد در نتیجه اندازه فریم انتظار 121×206 است.

پروفیل درب ضد سرقت چین

  1. نصب درب چینی بروی فریم انتظار: درب ضد سرقت چین با پیچ به فریم انتظار نصب می شود، بهتر است از جوش دادن درب ضد سرقت چینی با فریم انتظار خودداری نمایید تا در صورت تمایل به تعویض درب، این امر به سهولت انجام گیرد.

نکات مهم در نصب درب ضد سرقت چین

  • رعایت اصل تراز بودن: درب ضد سرقت چین مجهز به سیستم مولتی قفل است بدین معنا که با یک کلید زبانه ها از چهار طرف با چارچوب درگیر می شوند. لذا تراز بودن فریم انتظار در نصب درب ضد سرقت چینی حائز اهمیت می باشد. زمانی نصب شما بخوبی انجام شده است که درب براحتی همانند درب یخچال باز و بسته  و قفل شود.
  • ریگلاژ درب: ممکن است درب خریداری شده نیاز به ریگلاژ داشته باشد که اینکار توسط نصاب درب ضدسرقت صورت می گیرد. ریگلاژ هنگامی اتفاق می افتد که لنگه درب بدلیل سنگینی به سمت پایین افتاده است. این اتفاقی بدیهی است که برای تمامی دربها می افتد و به آسانی با ریگلاژ کردن برطرف می گردد.

ساختار درب ضد سرقت چین